מעוניינים להשכיר רכב? לפני שבוחרים בחברת השכרה, בדקו היכן יש רכב להשכרה במבצע! חברות ההשכרה מציעות בדרך כלל מבצעים שונים לקהל הלקוחות, אז למה לשלם יותר? רכב להשכרה לכל מטרה – רק במבצע!

 

השכרת רכב – זה מתאים לי!

השירות של השכרת רכב, משמש אנשים רבים בישראל. זהו שירות נהדר עבור מי שרכבו נמצא בתיקון ורוצה להשכיר רכב למספר ימים עד שרכבו הקבוע יחזור אליו, עבור מי שאינו מחזיק רכב באופן קבוע וזקוק לרכב מדי פעם לסידורים, או לביקור משפחתי, עבור מי שצריך רכב מסחרי להובלה למשל, אולי לנסיעה לטיול ויש עוד דוגמאות רבות אחרות.

 

בישראל ישנן הרבה חברות להשכרת רכב וניתן להשכיר רכב לתקופות שונות, החל ממספר שעות למספר ימים וכלה לתקופה של חודש ויותר. מבחר הרכבים המוצע בחברות ההשכרה הוא רחב מאוד וישנם דגמים שונים של רכבים, בגדלים וצבעים שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את הרכב המתאים לו על פי צרכיו. לא פחות חשוב מהמגוון של הרכבים, ניתן כיום ליהנות ממחירים אטרקטיביים של השכרת רכבים לכן, אם הנך רוצה להשכיר רכב - לא משנה לאיזו מטרה , לפני הכל, בדוק האם יש רכב להשכרה במבצע.

 

רכב להשכרה במבצע

מרבית חברות ההשכרה מציעות בכל רגע נתון רכב להשכרה במבצע. לעיתים זהו מבצע תקופתי הנמשך מספר ימים או מספר שבועות, לעיתים מדובר במבצע חד פעמי לאותו היום בלבד. חברות ההשכרה מציעות לעיתים רכב להשכרה במבצע לסופי שבוע למשל, או לחגים. כמו כן, אם שקלתם להשכיר רכב למספר שעות, לעיתים תגלו כי השכרת הרכב ליום שלם תהיה כדאית יותר היות שהשכרה יומית דורשת עוד תוספת תשלום מינורית.

 

רוצים להשכיר רכב לחודש? ישנם מבצעים מיוחדים לתקופות ארוכות של השכרה. בנוסף לכך, שימו לב, ישנו הבדל משמעותי בדרך כלל במחיר שתקבלו בין הזמנה טלפונית או בסניף החברה, לבין הזמנה און ליין - מרבית חברות ההשכרה יציעו הנחה משמעותית לביצוע הזמנה ברשת. אם כן אנו רואים כי ניתן למצוא רכב להשכרה במבצע ובקלות! את כל המבצעים המוצעים בזמן נתון ניתן למצוא באתר האינטרנט של חברות ההשכרה.