השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה

עובר דירה ורוצה לבצע את ההובלה בעצמך? שוקל לקנות רכב מסחרי לעסק שלך ומתלבט איזה סוג לרכוש? השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה, היא פתרון מעולה וחסכוני! חברות ההשכרה מציעות מגוון של רכבים, במחירים שונים, כך שזה פשוט וקל לכל אחד!

השכרת רכב לכל מטרה ולכל זמן

בעבר, חברות השכרת רכב, הציעו בעיקר השכרת רכבים לטווח ארוך, או לכל הפחות למספר ימים. בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום זה ואפשר כיום להשכיר כמעט כל סוג רכב לאיזה פרק זמן שנרצה. הדבר נכון גם לגבי השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה.

 

רוצה לרכוש ריהוט לבית וזקוק לרכב מסחרי? כל שצריך לעשות הוא לפנות לאחת מחברות ההשכרה ולבקש השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה. חברות ההשכרה מציעות מגוון של רכבים מסחריים, מדגמים וגדלים שונים, כך שתוכל לבחור רכב בהתאם לצרכים שלך ולתקציב כמובן.

דגשים חשובים לעניין השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה

החלטת להשכיר רכב מסחרי? להלן מספר דגשים חשובים שכדאי לשים לב אליהם לפני השכרת הרכב:

* סקר שוק: תעריפי השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה יכולים להשתנות מחברה לחברה ולכן כדאי לעשות סקר שוק קצר לפני שמחליטים לאיזו חברה לפנות על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר.

* מבצעים: תמיד כדאי לבדוק אם יש מבצעים מיוחדים של השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה. לפעמים למשל נגלה כי השכרת רכב ליום כדאית יותר מהשכרת הרכב למספר שעות משמדובר בתוספת כספית קטנה. לעניין זה נדגיש כי יש לוודא כי בהצעת המחיר שמקבלים מחברת ההשכרה, כלולה גם עלות הדלק והביטוח.

* שבתות וחגים: השכרת רכב מסחרי ליום או לפי שעה בשבתות ובחגים כרוכה בדרך כלל בתוספת תשלום, כדאי לשים לב לכך ולקחת את התוספת הזו בחשבון.

* איסוף והחזרה: אם יש לכם צורך בכך, וודאו כי תוכלו לאסוף ולהחזיר את הרכב מסניפים שונים של החברה ואינכם מחויבים להחזיר את הרכב לאותו מיקום בו אספתם אותו. לפרמטר זה יש מטבע הדברים השפעה רבה על כדאיות העסקה.