איך להשכיר רכב בזול ?

השכרת רכב יכולה להיות חוויה מאוד יקרה ומתסכלת. כאשר אנחנו ניגשים להשכרת רכב לרוב נתחיל את החיפוש באינטרנט, תהליך שיכול להיות מבלבל ומתסכל. לעתים נמצא עצמנו מבולבלים לנוכח האפשריות הרבות וההצעות השונות של חברות ההשכרה ולרוב החיפוש יגמר ללא מציאת רכב להשכרה בזול. ישנם מספר דרכים למציאת הרכב הזול ביותר בצורה הפשוטה ביותר, על ידי שמירה על מספר צעדים פשוטים.

טיפים למציאת רכב זול מהשכרה

הכרת החברות השונות הקיימות בשוק- לכל ספק שונה ישנם קריטריונים שונים להשכרה ומחירים שונים. מומלץ להכיר את הייחודיות של חברות ההשכרה השונות על מנת להבין אם נוכל למצוא שם את הרכב שמתאים לנו ביותר. על מנת שנמת את הרכב הזול ביותר המותאם לנו רצוי שנדע מהם היכן לחפש, לכן אם נבין מה מציעות לנו החברות השונות נוכל למצוא רכב זול בקלות .

הבנת הצרכים שלנו- כל קריטריון אותו נוסיף או נחסיר בהשכרת הרכב ישפיע על המחיר. חשוב מאוד שנבין מראש למי מיועד הרכב, לכמה אנשים, מהו גיל הנהג, כמה נהגים ינהגו ברכב ומהו הביטוח הרצוי. לאחר שנבין את צרכינו נוכל למצוא את העסקה המשתלמת ביותר עבורנו. חשוב להבין שלפעמים מומלץ להתפשר על פרמטרים מסוימים על מנת למצוא את הרכב הזול ביותר להשכרה.

מיקום חברת ההשכרה- לחברות ההשכרה הממוקמות במרכזי הערים או בסמוך לשדה בתעופה לרוב יהיו מחירים גבוהים יותר. לעתים רצוי יהיה להרחיק מעט על מנת למצוא את חברות השכרת הרכב בעלות המחירים הזולים יותר.

הזמנת רכב מראש- בדומה להזמנת טיסות או מלונות גם בנושא השכרת הרכב יש משמעות רבה לזמן ההשכרה. ככל שנשכיל להזמין רכב מהשכרה מבעוד מועד נוכל למצוא את המחירים האטרקטיביים והזולים ביותר.

מציאת מבצעים וקופוני הנחה- חברות השכרת רכב רבות מציאות הנחה במועדים מסוימים ומספקות קופוני הנחה דרך חברות אחרות. אם באפשרותנו להיות גמישים במועד ההזמנה לעתים נוכל למצוא מחירים אטרקטיביים בהרבה. חשוב לשים לב לאותיות הקטנות שכן קופונים אלה לרוב לא יכללו סופי שבוע וחגים.